Mart ayı dergi çekimlerinin kamera arkalarında neler yaşandı?

Binbir Tv 7.3.2018 Fi
Fi

Mart ayında Serenay Sarıkaya'dan Hande Doğandemir'e, Nejat İşler'den Çağlar Ertuğrul'a kadar pek çok ünlü oyuncu, dergiler için röportaj ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirdi. Bu çekimlerin keyifli kamera arkalarında yaşananlara göz atalım:  

Bu hafta final yapmaya hazırlanan Fi'nin yıldızı  Serenay Sarıkaya, Elle Türkiye Mart sayısı için bir kapak çekimi gerçekleştirdi ve çekimde yer alan kostümlerin peşpeşe sergilendiği eğlenceli bir kamera arkası videosunda yer aldı.
Kaybedenler Kulübü Yolda filmiyle beyaz perdeye dönen Hande Doğandemir, InStyle dergisinin Mart kapağında yer aldı. Kamera arkası videosunda, dergi okurları için film ve yolculuk üzerine kısa soruları yanıtladı.

 


Ailecek Şaşkınız filmiyle sinema izleyicisinin de karşısına çıkan, Fazilet Hanım ve Kızları'nın Yağız'ı Çağlar Ertuğrul, All Men dergisi Mart sayısı için bir kapak çekimi gerçekleştirdi. Çekimden keyifli bir kamera arkası videosu yayınlandı. 

Adı Zehra dizisi ile ekrana dönen Zeynep Çamcı'nın Lady Magazine Mart sayısı için gerçekleştirdiği kapak çekimden, tüm çekim sürecini görebileceğimiz bir kamera arkası videosu yayınlandı.

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde izleyeceğimiz Sedef Avcı bu ay All Magazine kapağında yer aldı. Çekimden, hazırlık ve süreci izleyebildiğimiz bir kamera arkası videosu yayınlandı. Bizim Hikaye'nin Barış'ı Burak Deniz, Based Istanbul dergisi Mart kapağı için bir çekim gerçekleştirdi. Çekim'in kamera arkasından kısa bir video yayınlandı.Çukur dizisinin Aliçosu Rıza Kocaoğlu bu ay, BeMan dergisinin kapağında yer aldı. Çekimde, derginin kısa sorularını da yanıtladı.  Aslan Ailem dizisinde izlediğimiz ve Direniş Karatay filmiyle sinema seyircisiyle de buluşmaya hazırlanan Burcu Özberk, BeStyle Mart sayısı için gerçekleşen çekimin kamera arkasında kısa soruları yanıtladı.


Paylaş

Yorum yapın

Tüm Yazılar