Şubat ayının dergi çekimlerinin kamera arkalarında neler yaşandı?

Binbir Tv 5.2.2018 Bizim Hikaye
Bizim Hikaye

Şubat ayında Hazal Kaya'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a, Seda Bakan'dan Gökhan Alkan'a kadar pek çok ünlü oyuncu, dergiler için röportaj ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirdi. Bu çekimlerin keyifli kamera arkalarında yaşananlara göz atalım:  


Arif V 216 filminde izlediğimiz Seda Bakan, BeStyle dergisinin Şubat kapağında yer aldı ve çekimin kamera arkasında videosunda derginin sorularını yanıtladı. 
Bizim Hikaye dizisinde Filiz karakterine hayat veren Hazal Kaya, InStyle dergisi için bir kapak çekimi gerçekleştirdi ve çekimin kamera arkasında videosunda deriginin sorularını yanıtladı. 

Gülizar dizisi ile ekrana dönen Farah Zeynep Abdullah'In, Elle Türkiye için gerçekleştirdiği eğlenceli çekimin kamera arkası 
Son olarak Kalp Atışı dizisindeki Ali Asaf karakteri ile ekranda olan Gökhan Alkan, BeMan Şubat sayısı kapak çekiminde, derginin okurları için soruları yanıtladı. 
Vogue Türkiye, Cebimdeki Yabancı filminin oyuncuları Belçim Bilgin, Buğra Gürsoy, çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız'la gerçekleştirdiği röportaj için 'Sen Beni Hiç Tanımamışsın' isimli bir kısa film çekimi de gerçekleştirdi.

Ufak Tefek Cinayetler'in Arzu'su Tülin Özen'in Elele dergisi için gerçekleştirdiği çekimin kamera arkası 

 

 

Elele Dergisi #eleledergisi (@eleledergisi)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Önümüzdeki günlerde Hadi Be Oğlum filmi ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, L'Officiel Türkiye dergisiyle denize açıldı. Çekimin kamera arkası çekiminde keyifli görüntüler ortaya çıktı. 
Ufak Tefek Cinayetler'in Pelin'i Bade İşçil, Marie Claire Şubat kapağı için renkli bir çekim gerçekleştirdi.Cebimdeki Yabancı filmi ile seyirci ile buluşan Leyla Lydia Tuğutlu'nun, All Magazine Şubat sayısı için gerçekleştirdiği kapak çekiminin kamera arkasıSon olarak Kara Sevda'da izlediğimiz Neslihan Atagül'ün Based Istanbul Şubat kapak çekimi videosu


Paylaş

Yorum yapın

Tüm Yazılar