Yeni haftanın dizi gündemi

Uzunçorap 1.05.2017 O Hayat Benim
O Hayat Benim
Yılın 18. haftasında (1 Mayıs - 7 Mayıs 2017) yeni başlayan ve gün değiştiren dizi yok. Hafta final yapan ve yayınlanmayan 2'şer diziyle kıpırtılı bir hafta. 
 
  
Bu hafta en çok ve en az dizi yayınlayan günler diye bir ayrım yok. Dengeli bir dağılım söz konusu.
5 dizi yayınlanan günler: Pazartesi, salı, çarşamba, cumartesi ve pazar günleri. 
4 dizi yayınlanan günler: Perşembe, cuma
Bu hafta 33 dizi yayınlanıyor.  
 
                                 * * * * *
 
 
Final yapan diziler: O Hayat Benim (131. blm, 2 Mayıs Salı, Fox Tv) , Kara Yazı (6. blm, 7 Mayıs Pazar, Kanal D)
 
Bu hafta yayınlanmayan diziler: Baba Candır (Yayın saatinde Uefa Avrupa ligi yarı final maçı (Celta - Manchester United) var, TRT1), Fi (Dizinin ilk 6 bölümü 3'er bölümler halinde ve birkaç hafta arayla yayınlandı, Puhu Tv)
Bir hafta aradan sonra yayınlanan diziler: Bu Şehir Arkandan Gelecek (16. bölüm, Atv), Diriliş Ertuğrul (86. bölüm, TRT1)
   
                                 * * * * *
 
 
Günler itibariyle dizilerin durumuna yakından bakalım..
 
 
Pazartesi günü, bu hafta da sakin. Pazartesinin dizileri şöyle: TRT1'de "Hangimiz Sevmedik", Show Tv'de "İçerde", Kanal D'de "İsimsizler", Star Tv'de Söz" ve Atv'de "Kırgın Çiçekler". Fox Tv'de bu akşam dizi yayını yok.
 
Salı günü "O Hayat Benim" final bölümüyle ekrana geliyor. Dizi 3 hafta önce, 11 Nisan'da salı gününe taşınmıştı. "O Hayat Benim"in gidişiyle günün kıdem bayrağını "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" (66. bölüm) devralacak. Salı akşamı Show Tv'de ve TRT1 dışındaki kanallarda dizi izlemek mümkün.
 
Çarşamba günü, "Bu Şehir Arkandan Gelecek" ve "Diriliş Ertuğrul" dizileri bir hafta aradan sonra yeni bölümleriyle ekrandalar. "Evlat Kokusu", "Kara Sevda" ve "No: 309" günün diğer dizileri. Show Tv'de dizi yok.
 
Perşembe "Baba Candır" finaline bir kala ekranda yok. Önümüzdeki hafta da olmayacak. Atv'nin geçen hafta başlayan dizisi "İkisini de Sevdim" ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Günün diğer dizileri: Vatanım Sensin, Çoban Yıldızı, Cesur ve Güzel. Perşembe akşamı dizisiz kanallar: Show Tv, TRT1.
 
Cuma günü geçen haftaki gibi, online dizi "Fi" dışında günün dizileri yeni bölümleriyle ekranda: Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi, İstanbullu Gelin, Payitaht. Cuma gününde Fox Tv ve Show Tv kanallarında dizi yok.
 
Cumartesi de geçen haftaki gibi stabil. Atv'nin bu akşam dizisi yok. Günün dizileri: Adı Efsane, Kalbimdeki Deniz, Yeni Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları, Seksenler
 
Pazar günü "Kara Yazı" final bölümüyle ekrana veda ediyor. Bugün Show Tv'nin ve Star Tv'nin dizisi yok. Pazar akşamları yayınlanan Star Tv dizisi "Hayat Bazen Tatlıdır"  bilindiği üzere geçen hafta final yapmıştı. Günün diğer dizileri: İkinci blümüyle ekrana gelecek "Seni Kimler Aldı", Bodrum Masalı, Savaşçı, Lise Devriyesi.
 
 
                                 * * * * *
 
 
Bu hafta 6 majör kanalın tamamının da dizi yayınladığı bir gün yok.
Bu hafta geçen haftadan 1 dizi eksikle, toplam 33 dizi yayınlanıyor. 
Bu hafta yayın tablosuna eklenenler: Bu Şehir Arkandan Gelecek, Diriliş Ertuğrul
Bu hafta yayın tablosundan eksilenler: Baba Candır, Dayan Yüreğim, Hayat Bazen Tatlıdır
 

 

Paylaş